U bent hier

Leden dagelijks bestuur:

Germain Vandesompele
 
Voorzitter: Germain Vandesompele
gsm: 0476 20 51 46
email: germain.vandesompele@gmail.com
Dominique Depypere

Gerechtigde correspondent: Dominique Depypere,Harelbeekstraat 96, 8520 Kuurne
gsm: 0475 45 03 68
email: gc@fceendrachtkuurne.be

Christophe Werquin

Sportief manager: Christophe Werquin
gsm: 0477 86 62 32
email: christophe.werquin2@outlook.com

 

Bart Vandevivere

 

Commercieel manager: Bart Vandevivere
gsm: 0475 45 19 50
email: bart.vandevivere@gmail.com

 

                                                                                                           

Kurt Herman Financieel : Kurt Herman
gsm: 0475 70 99 51
email: kurt.herman2@telenet.be
Johan Debaere Extra sportief / Communicatie: Johan Debaere
gsm: 0468 12 10 66
email: johan.debaere1@telenet.be
Johan Saelens

Materiaalmeester: Johan Saelens

   
Kevin Van Aeken

 

Webmaster: Kevin Van Aeken
gsm: 0490 11 24 22
email: kevin.van.aeken@live.be

Mariska Deleye Kantine verantwoordelijke: Mariska Deleye
Marc & Eric

 

Verantwoordelijken voor de ingang: Marc en Eric
Tevens de oudste gedienden van onze club!

Kathy Robbe Verantwoordelijke kledij: Kathy Robbe